Remembering Lost Loved Ones: A Mother's Tears

Remembering Lost Loved Ones: A Mother's Tears

Show Video

Historia nisi kur burri u kthye në shtëpi me gruan e tij të dytë pas muajsh. Konflikti mes nënës së saj dhe burrit të saj jobesnik u përshkallëzua. E sa për vendimin e nënës... iku nga shtëpia me fëmijët e saj. Për një fat të panjohur, ata pësuan shumë mundime. Ai ndërtoi një shtëpi të vogël për fëmijët e tij.

Ai po kërkonte punë. Ajo ishte duke peshkuar dhe vazhdoi të luftonte vështirësitë, shkoi në qytet për t'u ankuar te burri i saj dhe u bë më e vendosur për të rindërtuar jetën e saj. Ai vazhdoi të punonte dhe mundi të fitonte para. Ai punonte si ambulantë në qytet.

Filloi të punonte në bujqësi. Me paratë që fitoi përmirësoi jetën e fëmijëve të tij. Ai ishte në gjendje të blinte tokë me ndihmën tuaj. Dhe tani në kapitullin e katërt të historisë së tij, do të jemi dëshmitarë të vazhdimit të jetës së tij. mire se erdhe! Për të na mbështetur, ju lutemi pëlqeni videon. ku është çelësi Nuk e di ku është çelësi.

A duhet ta mbaj derën? Dua t'u jap pak grurë pulave. Ku kanë shkuar patat? Ata janë atje në ujë. Kape dorën time. Sam? Eja, bija ime, ulu, ne duam të tërheqim litarin me ndihmën e Tayyaba, Sam? tërhiqe litarin le të hyjmë brenda të shohim se çfarë do Sam Sill pak qumësht, nënë? ta marr këtë nënë? cfare jane keto Këto janë ëmbëlsira. Hamid? Më jep mjetet që t'i numëroj.Ok , merr një çokollatë, një lëng të vogël, korrje të mbarë.

A hani mëngjes fillimisht apo dëshironi të luani? Për mendimin tim, në radhë të parë duhet të hamë, të heqim enët. Hamid? A ha kek, Hamid? ha dhe ti ma jep këtë E hani edhe ju tortën ? shikoni se çfarë ndodhi Është në rregull , a mund t'i hedhësh këto në kosh? Mos u shqeteso, ti shko luaj, une keto i hedh ne kosh, ka rreshqitje, nuk ka kush te na mbeshtese, ju lutem beni like videon. Shkoni në rrëshqitje, ka ujë të ndotur.

Nëna? Sillni Hamidin tek unë. Nëna? Merre Hamidin pranë , o Zot, lëre të qetë, jo, mund të lëndohet, të shkojmë , të zbresim, të shkojmë ? Është varri i vëllait të tij që ka ndërruar jetë shumë kohë më parë. Varret e tjera janë të afërmit e tij. Nëna? Ai dëshiron të hajë, është në rregull, a ha vetë? a është falas A hani? Le të shkojmë, kjo ngjyrë është e ndritshme, sillni një furçë për lyerje. Duhet të përzihet me vaj apo hollues? a keni vaj Po vaji i mikserit nuk ka problem faleminderit shume qe na mbeshtetni ju lutem beni like videon.

I falni me vaj blenderi ? Nga keto mostra kam kete lloj dere, tetedhjete centimetra me dy metra, qe perputhet me nje nga permasat tuaja, a duhet ti peshoni? Jo, këto shiten individualisht. Dëshironi dy dyer? Po , ju lutem vendosini ato para dyqanit? më lër të dal Po, a është falas? Ejani në këtë mënyrë për t'i sjellë ato. A është mirë nëse fëmijët janë këtu që të mund të marr me qira një makinë? Cilin enigmë dëshironi ? Kjo është për Sammy. Një enigmë vajzërore edhe për të, më lejoni t'i vendos në plastikë. Dy enigma dhe dy libra me tregime? Faleminderit shumë, të lutem Hamid? hajde më jep çantën që nuk e mban dot Kam disa sende, a mund t'i bartni për mua? Taiba? A mund të marr disa nga këto? Merr disa kastraveca dhe domate dhe ma jep edhe mua.

Nëna? A mjaftojnë këto? Po, mjafton të shkosh të blesh pak kikirikë. pronar? pershendetje dua nje kilogram kikirike keta jane dyqind tumen dhe lloji tjeter dyqind e pesedhjete sillni shkojme hipim ne makin. Për të na mbështetur, ju lutemi pëlqeni videon.

Më lejoni të rregulloj domenin tuaj. Ju lutemi, hiqni këto me mua. Sigurohu që të mbajë dorën e Hamidit, motër, që ta ngre këtë, a mund ta heqësh njërën prej tyre, po, sill diçka me vete. Të sjell çantën?

Hamid?Do shkoj te sjell pajisjet e tjera.I ke sjelle te gjitha pajisjet? Më merr tendën që të shkoj të sjell gjëra të tjera, nuk mund ta marr dhe çadrën, a është falas? Ejani Po shkojme ju lutem dergoni edhe dyert ejani neser ne Izogam do vij neser ne Izogam per te na mbeshtetur ju lutem beni like videon. Hamidi qëndron këtu dhe i sjell dyert.

Më lër të zbres, Azadeh, shpejt, sill gjërat, mirë , çfarë dëshiron të marrësh, Hamid, shko, shkojmë, sille, shkojmë, Sam? A vjen e mbledh këto kastraveca, nënë? Të hap derën, të vij ta hap me çelës Hamid? Hyni dhe hiqi këpucët.Hajde ulu në batanije dhe ngrohu.Shkoj të marr pak dru për ngrohësin.Luaj me enigmat.Si

ta hap? Unë do t'ju them tani. Hape nga kjo anë.Së pari duhet të gjesh qoshet dhe t'i vendosësh në vendin e tyre.Edhe ky është një qoshe.Gjej një kënd tjetër.Këndi duket kështu.Së

pari shiko faqen e enigmës dhe paguani vëmendje ndaj ngjyrave Gjeni pjesët e enigmës Për të na mbështetur ju lutemi pëlqeni videon.

2024-01-20 04:00

Show Video

Other news