İşaretli Kayayı Açtıkça Define Buldum !!!

İşaretli Kayayı Açtıkça Define Buldum !!!

Show Video

Titrat në këtë video janë shtuar automatikisht nga YouTube nëse dëshironi, mund t'i hiqni nga cilësimet Përshëndetje Përshëndetje miq është një ditë e bukur Përshëndetje për të gjithë Unë ju përshëndes të gjithëve u them përshëndetje të gjithëve por do të doja të dija nga me tha perseri Aleykümselam Ndaj nje nga shoket e mi qe me shikon po shikon nga i cili po pyesja nese eshte ne rregull ne komente, tani ka nje model te bukur ketu.Nese ka dicka te bukur ketu do ta perceptoj si shenje dhe une do te kujdesem per te ishte plot shpresoj ta kem prej ketu po ti thua keshtu si u hap ka qene ne kohe te mire ka qene e hapur edhe ato pemet mataper rruges nuk ishin Unë mendoj se ka këto gjëra. Shikoni çfarë do të thoja, ata janë të vjetër dhe të rinj. Hah, duket si koka dele. Ky është një kujtesë, kështu që mendoj se me shumë mundësi mund të gjej disa ungjij këtu , bazuar në përvojën time, duket se nëse del, është sikur do të dalë ungjilli. Sepse ka shumë

mundësi që kjo është një punë. Çfarë duhet të bëjmë thuaj, le të fillojmë të shikojmë Le të fillojmë tani ndërsa gjykata të hapet Oh mirë djema A harrojmë, pyes veten se nga është, pyes veten se nga po e shikoj, oh, por çfarë bëre? Po , kjo nuk është lekët që hodhëm, nuk ia vlen Si guri u vendos njëri mbi tjetrin, kështu më tërhoqi vëmendjen, por emrin nuk ma thuaj, ta them këtë herë, ti do të thotë më vonë , pa parë asgjë, nga e di ti moshën tënde Mund ta marrësh edhe nga këtu, pra ka diçka a diçka në to. o Ky diell bie aq fort sa perëndon Kur ka këpucë, mund t'i kontrolloni . Jeni atje, çfarë është? Mirë , do të them këtu dhe atje, nuk ishte atje . Është shumë mirë të shoh që e ndave në dysh. Ka një çarje atje. Ashtu si Le të shohim se çfarë energjie ka dheu në pjesën e pasme Do ta bëj me dorë, kam shumë dëshirë ta hap . Nëse ky raportues nuk ndodh, po ju lëndoj, mendoni për këtë . O zot e shpjegova kete dru ne larje krisje ose eshte ndertuar fal zot u plas , uaa a do te behet burre, shiko, shiko , prape eshte ketu, vija e plasjes do jete me e veshtire . Po , tani duhet të mendoj për këtë, a mund të bëjë diçka Po, ai fund mund ta arrijë këtë Por kaq, e dashura ime , por shkurti është drejtpërdrejt në fund. Mirë,

është si më i lehtë, kështu që ka një çarje atje, por shpikjet janë të ndryshme dhe ndaloni, bëni një foto. o o unaze psh a e ke shikuar eshte i madh a eshte i madh ka nje gur eshte super dhe hoxha eshte flori i ketij moti pra babi vazhdon akoma.Tani te shohim qe guri i dyte u hap me shtepine e shevvalit nuk munda ta fika tani mos bej asgje me doreza une do e pres videon kesaj radhe do thuash jo zoteri e ke vene e ke vene veq nuk ka nevoje te shohesh nje bukuri andej, si kunder, duket e tharte , kjo bukuroshja duket e tharte, miq, do t'i shkaterrojme, do te shohim cfare eshte, ta vendosim ketu, cfare eshte? Shiko nervoz shiko shiko shiko shiko cfare jane keto, jane nje lloj bizhuteri mendoj se le te shohim, le te shohim nje tjeter tani mos shiko nje makineri tjeter te bukur te madhe do ta shikoj perseri por sims duken si duket Po miq, atehere gjeje e fol, hajde ta vendosim ketu tani, ka nje krisje te bukur aty, merre eshte me e mira , pastaj shtype perposht . Gjëja e rripit mund të mos duket mirë, është një e kuqe për ty tani, pak e bukur bukuroshe e fortë Sikur ka gurë këtu, por nuk ka për momentin Po, do të kontrolloj ate me makinen e fundit a mund ta shohim ketu mire qe guri i madh i madh u nda ne mes gabova nuk pati mundesi pune ngelte nje vrime e bukur ne moshe tani ketu do thote shikuesi o moon zoteri qka nxorren ketu ja nxorren kub po e ben te qarte vendin po e ben shum bukur po as ti nuk e ke Sinani po i jep kameren kamerën Ai do të jetë këtu, pashai im po ndihmon , por ishte mirë që goditi, po miq, çfarë të themi për sot? Është mjaft e ngushtë , siç thashë, mos harroni kush po shikon dhe shkruani në komente, abonohuni dhe kaq, kjo është e bukur, kjo është e bukur këtu, kjo është e kuqe , kjo tashmë është e verdhë, këto miq të bukur Ka disa copa shume te bukura , te pyeta shihemi me poshte, mirupafshim

2022-04-02 18:35

Show Video

Other news