VAN LIFE COUPLE SEPARATED [The Long Journey Home]

VAN LIFE COUPLE SEPARATED [The Long Journey Home]

Show Video

pershendetje te gjitheve nese keni pare videon tone te fundit e dini qe jam ne aeroport ne Toronto Albania dhe po shkoj ne shtepi per nje vizite familjare shume te nevojshme Kurti po qendron ketu me furgon dhe kotele eshte shume e veshtire per ne te dy të udhëtoj në shtëpi në të njëjtën kohë, kështu që do të jem i vetëm për tetë ditët e ardhshme duke vizituar familjen, kështu që do t'ju tregoj historinë ndërsa shkon, por fluturimi për në shtëpi nuk do të jetë aq i lehtë sa supozohej të ndalohej së pari. në aeroplan për në Frankfurt [Muzikë] Gjermani, kështu që nëse keni humbur videon tonë të fundit, mund të mos e dini se ka shumë greva që po ndodhin këtu në Evropë dhe fluturimi im i planifikuar fillimisht nga toroni në Frankfurt në linjat ajrore lenza, e cila është një linjë ajrore gjermane. i kapur në një nga ato greva e vetmja gjë e mirë është të paktën ata ju japin disa ditë njoftim dhe ju thonë se në cilën ditë do të bëjnë grevë, por stjuardesa është stjuardesa ose kush është grevë dhe fluturimi im për të martën nga Toronto për në Frankfurt Gjermania u anulua Unë arrita të hipja në një fluturim një ditë më parë dhe konektori im nesër është ende në orar sepse nuk është me Lanza kështu që nuk është përfshirë në grevë, por kjo do të thotë që duhet të kaloj natën në Frankfurt në aeroport kështu që ne rrëmbim një dhomë në Sheran në aeroportin që ndodhen aty pranë, kështu që duhet të jetë mjaft e lehtë, por është një natë më shumë që duhet të jem larg koteleve, e arrita në aeroplan 35 minuta në një autobus të mbushur me njerëz shumë të nxehtë dhe po vërshon bie shi dhe ata nuk kanë pak avionë këtu, kështu që autobusi na tërhoqi deri në aeroplan dhe ne të gjithë duhej të dilnim në shi dhe të vrapojmë të gjithë janë të mbytur sepse sigurisht që kishte një pengesë pikërisht te dera e avionit dhe një bandë prej nesh ishin të mbërthyer në shkallët, por ia dola shumë mirë, kishte disa njerëz pas meje që ndoshta shumë më të lagësht, por gjithçka ishte në rregull tani ne morëm fluturim pothuajse 3-orësh për në Frankfurt në një mot të keq. ajo ditë që e bëra doganën relativisht të lehtë e ndalova në një tavolinë të Lanza-s që thoshte se rezervimet e reja nën të, djali ishte jashtëzakonisht i dobishëm edhe pse e di që duhet të kalojnë një ditë të tmerrshme me grevën dhe të gjitha ndryshimet që po bëjnë për të bërë, por ai më mori të kontrolluar për fluturimin tim, konfirmoi se fluturimet e mia të kthimit do të jenë të mira tani, thjesht do të shkoj përtej rrugës në një vendkalim të mbuluar për në hotelin tim.

Adam ne kemi ngrënë mëngjesin tonë të shijshëm sigurisht që i kemi dërguar fotografi Kurtit që kemi biseduar me Kurtin dhe kotelet këtë mëngjes ata po shkojnë mirë atje në toron dhe nuk e di nëse Kurt të ka thënë akoma, por kushëriri i tij Mike do do të fluturojnë sot dhe ata do të kalojnë pak kohë së bashku ndërkohë që unë jam larguar ka disa aventura pak kohë për djalin tani ju mund të mbani mend Majk dhe Betsy ne bëmë shpellat Lasco me ta në Francë, por bastet janë kthyer në shtëpi duke vizituar me të mami kështu që ata mund të hyjnë në telashe në rregull kisha të drejtë djema shikoni të gjitha këto fluturime të anuluara njeri unë jam me fat që nuk jam në Lanza për në Orlando ne jemi në një filial të Lanza-s që është Discovery small Airline dhe ata janë nuk janë të përfshirë në grevë shikoni të gjitha ato fluturime të anuluara oh ka shumë njerëz që ata janë ditë e javës së tyre pushimet e tyre u ngatërruan punët e tyre janë ngatërruar të gjitha unë jam në aeroplan kemi rreth 11 orë dhe do të zbresim në Orlando isha nuk mund të ulej në dritare, por kjo është në rregull, kështu që kujdes Orlando, shiko nga Florida Unë jam duke shkuar për në shtëpi në rregull, fola me borën që ajo ka arritur në aeroportin në Frankfurt, ajo kaloi një natë të mrekullueshme mbrëmë avioni u largua sot në mëngjes ajo është në një aeroplan për në SHBA unë jam kthyer në aeroport sot kushëriri im Majk mbërrin kështu që ne po e presim me padurim por shumë shpejt do të bëj një darkë të vogël dhe shumë prej jush pyesin bëni atë që ne e përdorim ndonjëherë furrën dhe e përdorim mjaft shpesh, kështu që unë ju tregoj se çfarë kam bërë për drekë këtu para se kushëriri im të vijë këtu, kështu që përsëri kemi furrën e vogël të thotë me bukë këtu dhe nëse mund të shikoni, unë kam gjoks pule të dyfishtë speca te mbushura dopio kerpudha te mbushura dhe salcice tani po e gatuaj te gjithe kete ushqim kete me zgjat dy ose 3 dite por derisa te kem furren jashte do vazhdoj dhe vazhdoj dhe gatuaj kaq thjesht sa tani po mbarojme fare bateritë tani si e bëjmë zakonisht, kështu që vendos kohëmatësin që do ta gatuaj këtë për rreth 35 38 minuta, nuk kam nevojë për aq sa kohëmatësi i vendosur atje për 38 minuta, do të hamë pak drekë të gjithë e drejtë, pothuajse harrova t'ju tregoja produktin e përfunduar pak kërpudha të mbushura me pak piper të mbushur me djathë blu, disa salsiçe dhe pulë në Barbecue dhe shikoni djema mora mbetjet në rregull djema 11 orë më vonë këmbët e mia janë në tokë në Shtetet e Bashkuara. Jam në Orlando, por duhet të marr një makinë me qira përpara se të nisemi në rrugë, mirë, ne jemi në makinën tonë me qira, jemi në rrugë dhe disa gjëra ka kaluar një kohë e gjatë që kur kam qenë në Orlando, ne ishim këtu Një vit e gjysmë më parë kur isha vërtet i sëmurë nuk mbaj mend shumë nga ai udhëtim dhe më parë ishte një vit e gjysmë, kështu që hera e fundit që isha këtu ku i kushtoja vëmendje mjedisit tim ishte më shumë se 3 vjet më parë dhe njeriu e ka ndërruar këtë aeroport, ka një terminal krejt të ri, nuk e kam idenë se ku po shkoj, në fakt duhej ta vendosja në GPS për të kuptuar se si të dilja nga këtu dhe dikur e njihja këtë vend si pjesa e pasme dore por ku po shkoj sonte do te shkoj ne shtepine e komshiut tim te vjeter dhe ata jane me shume si familje jane miq pergjithmone dhe aty ku do ta kaloj naten neser kam shume pune qe duhen për të drejtuar këtu në Orlando disa gjëra burokratike duke marrë disa gjëra, ne mund të arrijmë këtu vetëm duke bërë disa pazare dhe hh kjo është ajo që po ndodh së pari, por gjëja tjetër është se ndihet vërtet e çuditshme të drejtosh një makinë të vogël, kështu që unë do të heq dorë nga vlogimi ndërsa jam gati të hyj në autostradë dhe do të shihemi pas pak, nuk mund ta besoj se këmbët e mia janë në tokë në Shtetet e Bashkuara, por më mungon Kurti në furgonin tim dhe kotelet e mia këtu janë djemtë e lagjes sonë të vjetër bota jonë e jetuar para Vin këtu, oh ne kishim disa fqinjë të mirë dhe disa kohë të mira këtu djema, nuk pendohemi për zgjedhjet tona, por sa herë që bëj këtë kthesë të fundit dhe kthehem këtu dhe shoh shtëpinë time të vjetër atje, është ajo moderne pikërisht atje perpara nuk eshte me jona por ne rregull shtepia e mir djema shiko kete le te shkojme te shohim disa shoke miremengjes djema ky nuk eshte vendi me i mire per te ecur G por eshte nje vend dhe une fola me boren kete mengjes mire kete mengjes koha e saj rreth mesditës këtu, por unë fola me borën dhe ajo ia doli dhe ajo ka kaluar një kohë të mirë duke vizituar me miqtë e saj dhe uh, kështu që ajo është e emocionuar dhe unë jam i emocionuar për të, por avioni i kushëririt tim Majk u vonua dhe kështu u shoqëruam këtu në parkingu i celularit brenda natës dhe edhe pse jemi afër rrugës gjatë natës ishte shumë qetë dhe ishim të gjithë këtu për vete dhe nuk është me të vërtetë vendi më i mirë për të ecur G, por të paktën ai mund të marrë pak nga koha e jashtme ne do të shkojmë të marrim këtu timen për pak në rregull, nuk jemi shumë larg në udhëtimin ne jemi gati të shkojmë lart nën qafën e malit, mund të shihni se rruga është duke marrë një gjysmë numërim lart. një ndryshim shpresoj që të mos zgjasë në këtë mënyrë gjatë gjithë rrugës është e ngushtë dhe shoh një kamion tjetër të madh që vjen ky mund të jetë një udhëtim i gjatë djema kjo mund të jetë një udhëtim i gjatë Majk a je gati për këtë le t'i japim një lëvizje Kurt kështu Unë e di pse po kalonim të gjithë ata kamionë të mëdhenj, këtu ka një problem këtu Stone Corry dhe këta kamionë të mëdhenj të vjetër të Hallit po vrapojnë lart e poshtë në këtë rrugë duke rrahur dreqin, ju mund të shihni se ka një atje poshtë dhe gjatë gjithë kësaj rruge ka gurore por ka qenë një udhëtim i vështirë dhe Majk po merr shpejt një fillim në jetën e Van në Shqipëri dhe ai po shikon disa video tona, por jam kurioz nëse kjo është pak më ndryshe se si duket në video, është padyshim ndryshe kur ti po e ben vete kundrejt thjesht duke e pare ne televizor por eshte nje rruge e veshtire eshte nje rruge e veshtire uh po e shijoj por ti me siguri mat distancën në kohë dhe jo kilometrat atje ti shkon mirë mendova se ishim pothuajse aty ne arritëm deri te liqeni, ky është liqeni B dhe ky është padyshim një rezervuar i madh në digë dhe ne dolëm përmes digës dhe pamë të gjitha këto rrjedhje dhe gjëra të tjera dhe ishte bukur duke u ngjitur përmes luginës nga atje dhe oh mirë ne jemi kthyer në një rrugë tjetër të lëkundshme, ajo është e lakuar, është e përdredhur, është e kthyer prapa dhe mendoj do të jetë i pjerrët dhe kështu uh mbaje fort Majk, po rri uaaaaa, çfarë pamjeje të bukur po vjen këto ndërrime pikërisht këtu, thjesht duhej të ndalonte dhe ta linte motorin R për një minutë, është goxha i pjerrët, goxha me gunga, por dielli i godet këto malet me ujin e bukur bruz atje poshtë absolutisht mahnitëse dhe emocionuese për t'u rikthyer më në fund në këto male të Shqipërisë, mirë djema, arritëm në hotel mirë, arritëm në restorant, mendoj se dhomat e vogla janë atje, por arritëm të shkoni lart këtu dhe shikoni se çfarë është marrëveshja, por shikoni këtë vend mahnitës që duket sikur po qëndroj pikërisht këtu pranë restorantit dhe le të dalim dhe të kontrollojmë dhe të shohim se çfarë lloj strehimi ka Mike tani, mendoj se kjo është rreth 60 € natën për këtë dhomë të vogël mysafirësh dhe uh duket sikur ka një pamje mjaft të mirë Majk do të bëhet në formë dhe po kështu po shkoj deri këtu në vendin ku ka një kabinë të vogël me krevate marinari frigorifer ka wi-fi këtu po ka po oh kjo është e mrekullueshme, kjo është e bukur, Majk sapo pati mundësinë të shikonte kabinën e tij të vogël atje lart dhe sigurisht që është e vështirë të trokasësh me këtë pamje, por është një apartament i vogël i bukur që ka çdo gjë të vogël që i nevojitet atje, një dush i bukur, një banjë, madje është kam një kondicioner të vogël ngrohës SL um po, por ne do të shkojmë në restorant dhe do të marrim diçka për të ngrënë mirëmëngjes djema Unë jam në Orlando me ish-fqinjën time për të cilin tashmë i kam thënë se të gjithë është shumë më tepër se thjesht një fqinj më shumë si as miq, do t'i quaja familje po dhe ne do të dalim për një aventurë sot së pari pushova mirë dhe jet lag nuk po më vret sot, kështu që është e mrekullueshme tani kam parë fëmijët e Sylvia-s të rriten fjalë për fjalë duke u rritur dhe të gjithë kanë filluar të kenë fëmijë dhe të martohen dhe Tori do të martohet pas një muaji po pak më shumë se një muaj dhe unë nuk do të jem në gjendje të jem këtu për këtë, por do të shkoj në një fustani i përshtatshëm tani kjo video do të dalë para dasmës kështu që ju nuk do ta shihni atë, por unë mund t'ju premtoj se më bën shumë të lumtur të përfshihem pak, sepse siç them unë, këta njerëz janë familjarë në rregull djema kur kthehem në shtëpi në shtete faleminderit shumë për gjithë ndihmën tuaj kur kthehem në shtëpi në shtetet që keni mësuar.

vende të tjera Unë kam qenë shumë i pasuksesshëm në gjetjen e një dyqani të mirë sutjenash dhe ju zonja e dini se një sytjena e mirë është një nga gjërat më të rëndësishme që mund të keni dhe unë sapo pata sukses të madh në s për të cilin nuk kisha dëgjuar kurrë dhe imagjinoj shumë zonjat e shteteve e dinë saktësisht se çfarë është kjo sepse aty më thanë miqtë e mi se duhej të shkoja ata ishin shumë të dobishëm . bëj mirë, nuk mund ta quaj një ditë pazari në shtete nëse nuk godas një Costco E di që nuk mund të ruaj shumë gjëra të përmasave familjare në furgon, por djema më mungon ilaçi për ftohjen e Shteteve të Bashkuara, po kthehem me një rezervë kohe për gjumë Tylenol dhe ilaçe për të ftohtin, kështu që mos gjykoni blerja e ilaçeve të ftohjes në Evropë ka qenë e vështirë, kështu që kjo është ajo që më duhej, kështu që po e kaloj ditën me dy miqtë e mi nga jeta jonë e mëparshme dhe ata janë po blejne nje furtune qe do te kisha qene une 5 vjet me pare mendoj se do te kisha marre ato roze dhe ato te zeza le te shikojme cfare me bejne nuk kam vend ne furgon po argëtohem djema varur jashte me shoqet e mia ka shume kohe qe edhe thjesht te bej pak pazar dhe te argetohem me keta djem nuk mendoj se e ke takuar akoma Carlen per mua Carla wave hej kjo eshte Carla ti tashme takove syvia kjo eshte banda e vjeter ti e di që është një ditë e ngarkuar pazaresh kur hamë drekë në Costco kështu që me sa duket djema nuk e dija se ka kaluar një kohë e gjatë, por me sa duket kjo është një gjë e mirëpritur në drekën time Costco . në shtëpi sepse ky liqen i vogël kjo lagje e vogël do të ndihet gjithmonë si shtëpia, sigurisht që ky është oborri i shtëpisë së fqinjit tonë, por unë po dal këtu dhe do të hedh një sy në liqen dhe pikërisht atje ky është pusi ynë i shtëpisë, nuk është më i yni, por atje ai është gjithmonë ju bën të ndiheni pak nostalgjikë djemtë thjesht nuk mund ta ndihmojnë Sylvia e cila është fqinja me të cilën jam takuar shtëpia e saj duhej të shkonte në zyrë për pak, kështu që unë do të shijoj liqenin. ulu pak këtu jashtë bëj pak duke kujtuar mbase nuk do të derdh lot, ndoshta do të jem i sinqertë djema që jua kam thënë të gjithëve më parë nuk pendohemi për vendimin tonë për të shitur gjithçka dhe për të udhëtuar nëpër botë me një furgon, por e bëmë lini pas një shtëpi vërtet të lezetshme me disa miq dhe fqinjë të mrekullueshëm, kështu që kur kthehemi në shtëpi është gjithmonë pak emocionuese, por sonte besoj se do të shkojmë për darkë të argëtohemi pak më shumë përpara se në mëngjes të ngrihem dhe të nisem drejt veriut për të parë familjen time po harxhoj po ha ushqim meksikan dhe një sangria, por është një rast i veçantë, pikërisht kjo është Christina yall e takua atë pak këtë mëngjes në veshjen e veshjes dhe më pas ja ku do ta dini se ata më bënë të shpenzoj shume para [Te qeshura] sot ne rregull djema do te argetohem me shoket e mi do t'ju shoh ne mengjes miremengjes te gjithe woo jam i emocionuar sot para se gjithash flas me boren dhe une Do ta lë atë t'ju tregojë të gjitha gjërat që po ndodhin, por ajo po kalon një kohë të mrekullueshme atje, është shumë mirë për të, por ne u zgjuam dhe unë jam i emocionuar sepse ne po shikojmë në këtë mal që do të ngjitemi sot. ky Liqeni i bukur B dhe ne duam të nisemi dhe kështu Majk më ndihmoi të ecja kotelet këtë mëngjes në interes të kohës dhe uh, duhet të jem i sinqertë ndërsa po rrinim në furgon Vanna dhe G ishin pak nervozë prej tij. jashtë portës, por kur ajo

ishte në zinxhir, ajo thjesht po e tërhiqte përreth dhe kështu ata bënë një shëtitje të mirë këtë mëngjes dhe tani unë dhe Majk do të bëjmë një shëtitje të mirë deri në këtë mal, mirë djema ndërsa fillojmë kjo shëtitje një gjë që mund t'ju them është se muri malor është i pastër, mendoj se ngjitja e sotme do të jetë pak më shumë se 2,000 këmbë, kështu që jo një ton, mendoj se është pak rreth 2 dhe 1/2 milje kohë që supozohet të jetë 3 orë përpara dhe ndoshta 2 orë mbrapa, kështu që është një shëtitje e bukur, mendoj se do të shkojmë në samitin e kësaj maje mali, me shpresë nëse gjërat funksionojnë mirë, gjë që mund të na japë një vështrim nga deti si dhe të kthehemi në këto male dhe deri te ky liqen, kështu që ne do të zbulojmë njësoj si ju djema, nuk u desh shumë kohë që kjo Shtegë të shndërrohej në një Shtegë Dhi dhe oh mirë, ne jemi duke u ngjitur në këta shkëmbinj tani, kështu që unë nxora shkopinj ecjeje dhe uh Majk është kthyer atje me pantallona të shkurtra dhe sandale ai është një alpinist sandale dhe mua më pëlqejnë çizmet e mia të mëdha të rënda të ecjes, por ai thotë se nuk ka asnjë problem, kështu që mbani në mend ndoshta vetë shikoj atë djalë që shohim se ai është një sandale Walker, por unë mendoj se do të vazhdojë të ketë pak më shumë skicë ndërsa arrijmë këtu duket sikur mali është aq i pjerrët saqë u desh të vendosnin shkallë përgjatë anës, por gjithsesi shtegu është i bukur, është i bukur dhe më pëlqen shumë terreni larg moti është i bukur ndoshta rreth 65° Ditëlindja blu me diell e bukur dhe siç mund ta shihni ndërsa ngjitemi këtu, shkallët thjesht janë futur në këtë mur ndonjëherë duhet të shikoni prapa për të parë se sa larg keni shkuar furgoni është atje në restorant dhe sapo erdhëm në këto shkallë dhe dje erdhëm në ato ndërrime wow çfarë udhëtimi shikon këtë, kështu që këto copa të vrazhda thjesht varen poshtë dhe siç mund ta shihni është drejt poshtë ndoshta vetëm rreth 800 ft apo më shumë në rregull, anash e vogël Shkoni lart në shpella është si shumë ujë që kalon në këtë provë gëlqerore për t'ju parë ty woo lehtë e lehtë peasy po në rregull, ne e krijuam atë vetëm si nënshkrimi i parë Lookout dhe ndërsa zbresim këtu Nuk mund të mos i marr pak heebie jeebies, të shohim nëse mund të shkojmë këtu dhe të hedhim një vështrim nga skaji, por nga këtu mund të shihni liqenin dhe përsëri ka një sistem dige këtu, por lumin që përmbytëm me makinë. është pikërisht atje në të djathtë, si ka pamjen në platformë frikë nga lartësitë që ju ecni këtu, është thjesht përtej kontrollit tim, por është e bukur, mirë kjo mbajeni të dy ne do të luftojmë, apo jo ne që ju japim heie jeebies pak nuk funksionon për mua edhe pse ju vendos vetëm mbi parvaz në rregull ne erdhëm përgjatë shtegut pikërisht në anën e asaj faqeje të shkëmbit pikërisht atje dhe vrapuam në një rrugë qorre, por pashë një shteg të vogël këtu, në të vërtetë kontrollova hartën time të shtegut, gjeta një shteg të vogël këtu poshtë Mike është pak i shqetësuar se mund të jetë i varur larg nga skaji shumë, kështu që unë do të zbres këtu dhe do të shikoj kokën nga këndi dhe do të shikoj nëse është kështu, por ndërsa ata vijnë nga këndi, patjetër që mund të shihni se po ecim në parvaz, kështu që ne u fshehëm në anën e pasme dhe ne po zvarritemi lart në këtë mal dhe unë e lashë Majk të kuptojë se ai mund të luajë kartën e kthimit në çdo kohë që të ndihet rehat dhe ai më siguroi se nuk do ta shtynte shumë larg, kështu që ai nuk e ka bërtitur xhaxhain megjithatë, duket se nëse mund të vazhdojmë të punojmë rreth skajit këtu, do të ngrihemi në disa pemë përpara se të thërrasim më në fund këtë gjë, do të shohim vetëm shikoni prapa dhe shikoni këtë pamje të bukur djema, kështu që ka një fytyrë të madhe shkëmbi atje dhe duket thjesht si baltë shiu ose argjilë ose diçka që është duke e shtrirë poshtë saj dhe më pas në pjesën e pasme mund të shihni mirë atë që unë mendoj se janë një lloj i Alpeve Shqiptare, por padyshim malet me kapak dëbore që janë më të larta se këto atje në distanca wow sa vend i bukur e kemi bere ne pjesen e pasme dhe jemi rrafshuar dhe zbritem pak, po kthehemi tani me siguri, por shiko ata shkembinj shiko ate mur ky eshte larje lumi sa here qe kane shkrirja e borës ose çfarëdo gjëje që uji vjen pikërisht atje dhe ne sapo erdhëm përmes një balte me baltë pak të rrëshqitshme me shkëmbinj, pothuajse u kthyem vetëm ne nuk duam të lëndojmë veten, por ngulëm kokën lart atje dhe kuptuam se arritëm pak nga shtegu, por duket sikur ka një lloj strukture këtu lart që po shohim, kështu që ne do të vazhdojmë të ecim, djema duket sikur e kemi arritur deri në fund dhe kjo shpellë e madhe gjigante në të cilën jemi përkulur duket si njerëzit e përdorin atë për kamping ose nuk e di mbase ata jetojnë këtu dhe gjuajnë në mal, nuk e di, por është shumë e rrëshqitshme dhe shkëmbore dhe e rrezikshme ne mendojmë, kështu që ramë dakord reciprokisht që ta ndalojmë siç duhet këtu dhe kthehuni poshtë që të mund të bëjmë disa aventura të tjera ndërsa Majk është këtu, por megjithatë ne bëmë shumë lartësi, bëmë disa terrene të ndërlikuara dhe unë duhet t'ju them sandale Majk se ai nuk është ankuar një herë ai ashtu si Billy i vjetër si një plak Billy Goat duke u ngjitur në atë mal Billy Bricjapi i vjetër e do rërën, për të qenë i sinqertë me ty, ne u kthyem në parvaz, por ajo pjesë që zbriste pikërisht atje ishte shumë më e vështirë sesa të ngjiteshe, ishte kaq e rrëshqitshme dhe është thjesht e vështirë për të marrë një bazë, ne mundëm ta ngjitnim shumë mirë, por lajmi i mirë është se Pamja në rrugën e kthimit është paksa mahnitëse dhe ne jemi në pjesën e sheshtë tani pothuajse për t'u kthyer nga këndi dhe për t'u kthyer në furgon do të hamë një drekë sot, mendoj se do të kemi një dhi, kështu që le të shkojmë, por më rezulton se nuk është stina e dhisë, kështu që morëm mish qengji dhe patate dhe mund ta shihni se është pjekur në furrë. u desh të presim 45 minuta patate karrota qepë dhe mish qengji dhe pas asaj ecjeje po vdesim nga uria, kështu që do të gërmojmë dhe shijojmë këtë vakt të mrekullueshëm mishngrënës mirëmëngjes të gjithëve. Kam kaluar disa ditë të mrekullueshme atje me miqtë tanë duke arritur dhe duke marrë të gjitha përditësimet e jetës nga njerëzit që ishin një pjesë kaq e madhe e jetës sonë kur ne jetonim këtu, por jam në rrugë dhe po shkoj drejt veriut, është koha të shkoj të shoh familjen time, ndalesa e parë megjithatë është Dunkin Donuts Drive-thru I kam kaluar çdo mëngjes për rreth 15 vjet, kështu që janë gjërat e vogla që ju mungojnë djema dhe unë e di që Starbucks është kafeja e bukur, por gjithmonë më kam dashur disa Dunkin Donuts përshëndetje, mirë se vini në Dunan, a do të përdorni aplikacionin tuaj celular sot jo ma' jam nëse ju pëlqen kjo video, sigurohuni që të abonoheni në kanalin tonë dhe goditni zilen e njoftimit, në mënyrë që të dini kur publikojmë video të reja dhe mos harroni, mund të na ndiqni gjithmonë në Instagram për të parë se çfarë po ndodh ndërmjet videove brohoritje [Muzikë] djema

2024-04-21 06:28

Show Video

Other news