This is real, physical IONIQ 5 not a CGI – 2022 Hyundai IONIQ 5 reviewed!

This is real, physical IONIQ 5 not a CGI – 2022 Hyundai IONIQ 5 reviewed!

Show Video

Vítejte v CarSceneKorea. Představuji nově vydané vozy Genesis, Hyundai a Kia. a já jsem vlastně na lovu toho IONIQ 5 a sestoupil jsem k EV stanici a snažím se mít štěstí a pokouším se najít IONIQ 5 tady v EV stanici poblíž Soulu.

Říká se, že auto přicházelo a odcházelo. Je to můj první pokus. Nemohl jsem s tím mít štěstí. Pojedu kolem a budu se snažit mít štěstí s IONIQ 5. Podívejte se, jestli bych bombardoval na palce. Opravdu doufám, že jsem mohl.

A mimochodem, opravdu musím sestoupit na stanici, protože toto je úchvatná EV vyhrazená stanice pro vozy Hyundai. Pojďme k druhému bodu, uvidíme, jestli budu mít štěstí. Drž mi palce. Drž mi palce. Navigace nám říká, že je to tady. Je to pořád tady.

Myslím, že jsem byl. Toto auto jsem hledal několik dní. Od té doby, co měla světovou premiéru, jsem věděl, že toto auto je na silnicích. A tak opravdu chci zachytit toto auto. Opravdu, opravdu jsem chtěl zachytit toto auto.

Toto auto je předsériovým modelem, abyste věděli. To je. A okamžitě mohu říci, že se jedná o domácí verzi, protože pro státy má oranžový reflektor, který je stanoven zákonem. To je tedy pro domácí nebo jiné asijské země nebo evropské země, které oranžový reflektor nevyžadují. IONIQ 5 a podívejte se, že používají elektrické pásky.

Všechny tyto modely jsou v současné době předprodukčním modelem, takže budou změněny. Vidíte něco? A jak vyšlo ve světové premiéře, na volantu, kde sedí airbag , není nic , není tam ani logo Hyundai. A pojďme projít exteriérem vozu a bohužel nemáme ... To je mimochodem EV Porter. Tento IONIQ 5 s další možností, můžete si vybrat DSM, což znamená Digital Side Mirror uvnitř někde přímo tam, tam je monitor. Zdá se, že to je trend všech budoucích vozidel EV a vozidel EV. A pokud jde o střešní okno, tento model je vybaven sluneční střechou, jak vidíme.

Není to poprvé, co jsme to viděli na voze Hyundai. Vlastně jsme to už poslali na Sonatu. Na Sonatě byla připojena k 12voltovým bateriím. Tento solární panel IONIQ 5 však je přímo připojen k bateriím. Říká se tedy, že je mnohem efektivnější. A co se týče střešního okna, můžete mít možnost bez střešního okna, solární střechy, kterou vidíme právě tady, poslední má výhledovou střechu.

Otevírá se od středu někde právě tady a poskytuje obrovský obrovský prostor. Zaparkoval jsem auto hned vedle IONIQ 5, abych vám dal trochu srovnání z hlediska velikosti. Ale jen abyste věděli, že tato EV stanice je prázdná, IONIQ 5 je zatlačen až na doraz a můj Veloster N není.

Ale vzal jsem to v úvahu a tak. Rozvor tohoto modelu IONIQ 5 je tedy přesně 3 000 mm. To je 3 metry a okamžitě je patrný tento velmi krátký převis jak dopředu, tak dozadu. A to je možné díky platformě IONIQ 5, která je odkazem E-GMP právě tady. Pochopíte, proč toto auto sedí tak, jak má, proto má tak obrovský rozvor.

IONIQ 5 opět nebude největší CUV. To je jisté. Věř mi. Uvidíme další větší vozy vyrobené z této platformy E-GMP. A navíc, tento krátký rozvor je možný díky platformě E-GMP, navíc tento IONIQ 5 je automobilem EV bez přední části nebo bez motoru. Pokud máte pohon všech kol, budete mít vpředu další motor a pokud ne, budete mít jen největší motor vzadu, to je ono. Pokud máte pohon všech kol, je tu malý, drobný kus, ale bude mnohem větší, pokud nemáte motor vpředu, který je pohonem všech kol. Můžete tlačit kolem přední a zadní části automobilů, stejně jako na středové konzole ostrova.

Takže prostor, který toto auto bude poskytovat, bude pobuřující. A co byste řekl největší design tohoto IONIQ 5? Určitě bych upozornil na tento reflektor pixelového designu. Vidím celé to náměstí.

Velmi viditelné během dne. A mám pocit, že to bude maticový vzor. To jsme viděli po celou dobu. Zadní strana je tedy zcela spojená a pokrytá těmito pixelovými světly. A nejen to, zkontrolujte to. I třetí brzdové světlo se liší od těch konvenčních.

Myslím, že můj Veloster N má tuto trojúhelníkovou věc. Takže pokud víte, o čem mluvím. Horizontální, které vidíme na konvenčních automobilech. A právě jsem to našel! Můžete vidět přímo skrz to.

Existují tedy dva vzduchové otvory. Vlevo a vpravo. To samozřejmě funguje jako spoiler. Myslím, že je to spoiler napojený na auto. Ale líbí se mi dotek, jak je spojler spojen celou cestou, počínaje odtud, a objímá kolem celé zadní části vozu a design se nese až sem.

Mají velmi jemnou barvu, protože IONIQ 5 je tmavá, černá, šedavě stříbrná. Vrátíme-li se k designu, pokud se podíváte na tento zadní čtvrtinový panel, myslím, stačí se podívat na toto znamení. Velmi se snažit. Nikdy jsme takový design neviděli a bude ta charakterová linie právě tam , kde jsme viděli skrz, víte, ať už je to Elantra, ať už je to Tucson, který recenzi, kterou jsem nedávno udělal, také zkontroluji.

a podívejte se, jak se odvážný Hyundai posunul směrem k znakové linii, implementoval tuto šílenou přímku od samého konce dveří řidiče a je propojen až sem. A samozřejmě to obejme a je to také spojené se stranou spolujezdce. A toto dvoubarevné stříbro na spodní části vozu a také tento design se podobá designu vzduchových otvorů tam nahoře. Když se světlo rozsvítí na zadním zadním světle, jde to opravdu dobře se světly odrážejícími se odtud. Řidičovi to zezadu opravdu nevadí, ale celkově se zadním designem to opravdu dobře plyne.

A tady je tlačítko pro kufr a možná si myslím, že je to LED. Myslíte, že je to také LED pro deskové světlo. Tento chrom. Na jiných médiích a od světové premiéry to trochu vypadalo, že mají Matný Chrome, ale ne, není. Je to 100% Chrome.

Můžete vidět můj obličej odrážející se přímo tam. A tento design se nese až sem, ale je přerušen touto černou čarou uprostřed. Tento znak Hyundai. Asi je o tom velkém. Nech mě jít sem a ve srovnání s mým Velosterem Pravděpodobně je to identická jedna nebo stejná velikost.

Změřme výšku. To je. Vypadá to, že je. Jsou to samé. Dobře, takže znak Hyundai je stále větší a větší. Na přední straně je větší. To je jisté. Ano, ani to nemusím měřit.

Víte, musím si to skoro natáhnout. Jedná se o velikost dlaně. Nemám největší ruku, ale to je velké. Pravděpodobně to samé.

ano, zdá se, že to je emblém, se kterým se Hyundai rozhodl jít. Znovu, oh, takže tady mám zmatek. Takže vzadu to byl plně Chrome. Na přední straně to však není. Nevím, jestli to video zachytí, ale materiál se zde určitě liší od tohoto. Jedná se pouze o plast a plast byl nahoře natřen.

a ten vlastně sedí uvnitř nějakého druhu čirého materiálu, jak vidíte tu vrstvu, právě tam. A vidíte, stojím jeden, dva, tři kroky od auta a já ten rozdíl vůbec nepoznám. Trochu vidím, že je rozdíl mezi hloubkou, protože tím myslím, že sedí ve skutečnosti níže než ten plastový kousek, ale A a vrací se zpět. A pod ním je Chrome. Stejný materiál, jaký jsme viděli zezadu.

Objevují se tedy všichni tři, jeden, dva a tři. Zdá se, že jsou úplně jiné, jen abyste věděli. A vypadá to velmi podobně jako aktivní mřížka, protože znovu vidím, že se tam shromažďuje prach, a neexistuje žádný důvod, aby Hyundai vytvořil tento design. Jsem si docela jistý, že se odpovídajícím způsobem otevře a zavře A tažný hák.

S 93,5% jistotou a senzory vpředu. Fotoaparát. Stejně jako hlavní fotoaparát právě tam.

Takže celkem mě zajímá, jaká je viditelnost pro IONIQ. Chci říct, mluvím o autě. Některá slepá místa jsou vlevo a vpravo, ale kromě toho, protože jsem viděl schéma fungování technologie HDA. A ještě jedna, tady, je kamera.

Takže toto auto je zjevně vybaveno výhledem do okolí. Podívejte se na kapotu kapoty. Neexistuje žádná dělicí čára, ale hádejte, kde to je. Sedí až sem k tomuto plastovému obložení.

Blatník světlice. A to je pravděpodobně možné díky tělu E-GMP. A to je něco. Určitě něco. díky této kapotě a kapotě umožňuje tento bezchybný kontinuální design pro sloupek a. Blatník, podívejte se na velikost blatníku, přední blatník.

Pokud potřebujete vyměnit blatník, podívejte se, podívejte se na to, to je vše, co pro přední blatník získáte. Na rozdíl od konvenčních, protože u těch konvenčních je digestoř vždy navržena takto, dělící čára sedí právě tam. Blatník tedy vypadá jako ten ve tvaru písmene L. Bylo to tak po celou dobu, víte, když vidíte, že je tam ten Tucson, stejný případ pro ten Starex nebo Azeru, který tam sedí. To však neplatí pro IONIQ 5 Přední blatník, který jste ještě nikdy neviděli. V pořádku.

Takže tento obklad je vyroben z plastu, dvoubarevný. Není to barevně sladěné. Žádný z IONIQ, které jsem viděl skrz, není.

Trochu tohoto kruhového tvaru však dali průběžně po celém opláštění také také na zadní stranu. Ve skutečnosti to sedí docela hluboko. Není to jen jeden řádek, ale spíše. Je to skutečně odsazeno dovnitř. A také je tu nějaká ochrana proti blátu, líbí se mi jemné detaily, které Hyundai zaplatil s tímto IONIQ 5. Podívejte se, jak jsou vyříznuty, ne jen spadnout. Ve skutečnosti je to přeneseno také s tímto posledním kouskem designu.

Při pohledu na toto kolo stačí spočítat otvor, vidět otvory. Vše co potřebuješ je. Vše, co budete potřebovat k umytí tohoto kola, je jen kartáč na kolo, to je ono. Na rozdíl od mého vozu se nehovoří. Můj DD to udělal. Na rozdíl od mého auta mám na mysli jen to, že sem musím dát nějaké štětce a je to. Hyundai se pro tento IONIQ 5 rozhodl jít s 255 45 20.

Vypadá to jako Primacy tour A / S, stejně velký vpředu i vzadu. Pokud jde o Kona EV, baterie sedí na zadní straně vozu. A jakmile zrychlíte, není vpředu vůbec žádný úchop.

Kvůli přesunu hmotnosti dozadu. A z toho důvodu dostanete šílenou nedotáčivost. A to je samozřejmě, víte, když trochu tlačíte auto. Samozřejmě to nebude problém, pokud právě jezdíte po městě, chodíte do práce a co už. Tento IONIQ 5 má tuto platformu E-GMP, která je také vhodná k použití jako sportovní auto. Takže se opravdu nemůžu dočkat, až otestuji i toto auto.

Protože se bude cítit mnohem odlišněji, než tomu bylo u vozů EV. Okna první i druhé řady mají dvojitý lis, který má dvě různé sady sklenic, a byla komprimována do jednoho celého kusu. Viděli jsme tuto technologii od Genesis a dalších luxusních vozů Hyundai. Je mnohem klidnější než ten, který není, a samozřejmě ten, který není, je moje auto. To se více podobá konstrukčnímu faktoru, ale také víte, že je zastrčený.

Takže nedochází k žádnému nebo pouze žádnému rušení turbulence, proudění vzduchu. Barva boční sukně je zde sladěna s obkladem. Toto stříbro je však jiné. Myslím, že to nikde jinde nevidím. Ano, tady. Tato stříbrná barva je tedy to samé, co bylo použito na profilu vozu.

A to funguje, znovu jsem to řekl v jiných automobilech EV, Kona Viděl jsem, že jsem také Kona na zadní části vozu, ale ta svislá čára, omluvte mě, že vodorovná čára je jako vlastnosti EV / Hybridní auta, dnes. Dveře by se dostaly až sem a celá boční sukně by se úplně otevřela a nejlepší na tom je, že se nemusíte obávat, že se vám zašpiní kalhoty. Pokud se vám tu čas od času zašpinily kalhoty, je to proto, že když sedíte, když se necháváte sledovat moje auto, tak se to tolik otevírá, boční sukně sedí právě tam. Když tedy naskakujete, sbíráte veškerý prach.

A nic také zdola, ale připomínáme, co jsme viděli na E-GMP, někde až asi tolik by bylo tam, kde sedí baterie a celá tato věc je nabitá bateriemi. Stále to opakuji, ale opravdu chci, abyste si vyzkoušeli svoji platformu E-GMP, protože jakmile to uděláte, budete mít mnohem větší pochopení pro tento IONIQ 5 a další vozy EV, které přijdou v blízké budoucnosti. V současné době existují dva různé modely nebo ozdoby pro IONIQ 5. Jeden je exkluzivní, označený přibližně na 46 230 $ a Prestige na 51 120 $. A to je jen přímá konverze z korejského WON a také OTD nebo MSRP na voze se může lišit v závislosti na tom, kde se nacházíte. S vyšší výbavou, prestiží, získáte digitální boční zrcátko a můžete si také vybrat solární panel a výhledovou střechu.

A výkon na IONIQ 5 je úžasný. Dodá více než 300 koňských sil a je schopen udělat 0 až 60 za 5 sekund. Důrazně doporučuji, abyste šli s pohonem všech kol, protože s tím získáte také další motor vpředu, který poskytuje všechny specifikace a výkon, o kterých jsem vám právě řekl. Stále však můžete jet s jediným motorem na zadní části vozu.

A pokud si lámete hlavu nad tím, co říkám, znovu se podívejte na platformu E-GMP, což je platforma, kterou IONIQ 5 používá. A další vozy EV Hyundai, které přijdou. A co to, na zadní straně bude motor, na přední straně budete mít mnohem větší rám vpředu a prostornější. Opravdu doufám, že se vám IONIQ 5 líbí, já osobně jsem, nikdy nebyl šťastnější než najít auto.

Chci říct, udělal jsem to několikrát. Vlastně jsem Elantru spatřil, než byla propuštěna. Našel jsem jednoho sedět v bytě a myslím, že je druhý, možná, možná ne? Vlastně jsem K8 nedávno našel na dálnici, ale jel po dálnici, takže jsem ji nemohl zachytit. Nemohl jsem udělat žádnou recenzi, ale dovolte mi, abych to rychle hodil jen proto, že mám video. Dobře.

Takže opravdu doufám, že se vám video bude líbit. Nikdy jsem nebyl tak nadšený, že vidím auto osobně než tohle už velmi dlouho. A dejte mi vědět, co si myslíte o tomto IONIQ 5.

2021-03-05 20:18

Show Video

Other news