At İşaretini Bulunca Büyük Defineyide Buldum !!!

At İşaretini Bulunca Büyük Defineyide Buldum !!!

Show Video

Titrat ne kete video jane shtuar automatikisht nga YouTube nese deshironi, mund ti hiqni nga parametrat Pershendetje djema, e shihni qe kisha nje bukuri te tille, por eshte pak e thelle, tani do te ngjitem atje dhe do te shoh atë, e pashë, m'u duk si kalë , ka bisht Ramazani, ka kokë, ka një formë, diçka nën të, dhe pastaj përsëri atje. Le të shohim poshtë një rresht për të parë, duket si atje janë më shumë rreshta, do të kthehem për ta arritur, por në fakt në mbrëmje nuk e di, sepse uji duket si një vend i vështirë Gjithsesi, ne nuk do të mbajmë një formë pa armë gjithsesi dhe më duhet të ngjitem lart. dhe zbrit prej andej, duket e dyshimtë këtu Rock Zombie Nëse të shoh , është një udhëtim . Thashë rresht, por është një qeshje e natyrshme Ey ş Tani, duke parë këto vende dhe duke kërkuar për diçka tjetër që është e dukshme. Kjo është ajo që thashë, por më pas ajo që thashë Po, ky shkëmb është pak i dyshimtë Ecni nuk ndalon makinat dyshojnë se nuk është një teknologji për mua tani ka nje vend ketu kerkuan nje pune nese eshte nje nga ju nese ka dicka poshte jo jam i sigurt si ja hodha dhe do te jeni te sigurt tani do te zbres shiko ku eshte ne fund Gjithe une do haj do ta kthej mjegulln Do kthehem gati drejt filloi Por kjo gje ndodhi mire ishte shume bukur Ah oh cfare do te thoja Shiko si do doja qe ky Bandit te bente vizatimin per ty keshtu duket si kali nuk duket si dicka, por ai nuk u perpoq, prandaj burri e beri, trokiti, trokiti, trokiti , tha, ka shumë gjasa, një gjë nuk rrëzoi asgjë, prandaj e bëra. por ne

disa rajone, sidomos ne rajonet lindore, filluan relievet, relievet behen ne menyre shume te bukur, nuk jane kurre besnike, vertet nuk jane te ngarkuara . Ka nje zone banimi dhe ai muri eshte dicka qe eshte bere per qellime arti apo bukurie le te themi e te hame.Ky presion do luaje pak, do marr çekiçin dhe do zbres prape nga ketu subscribe ky pasha eshte shume i bukur apo por sepse ne jemi në rajonin Bandit këtu rreth, shenja të tilla janë të rralla në muajt e pyllit. Kështu ata u përpoqën të shpjegojnë se çfarë forme apo sa shenjë. Ja ku është paraja kriteri. Unë kam vozitur diçka. Ata po përzihen kundër kështu -thirri mizat ka oh oh faleminderit zotit zbrita faleminderit zot Tani do ta nxjerrim makinen dhe do ta kontrollojme ne rregull Eja shiko shiko shiko tani eshte bosh Zoti gati beri nje ze vetem Ah ishte e veshtire ta ndaloja ujin tani eshte ne duar ka çantë shpine, do të jetë më e vështirë, posaçërisht puna jonë, por ky krem, krem, krem , tani është ngjitur në një vend të mirë apo të keq Hah jo, jam ulur tani, mos u ulni këtë çantë ,mos ulu e mos vdis ,duhet t'i kontrolloj te gjitha , mendo mire , hoxha , hajde ta shtypim çantën e shpinës , nuk mund të them , do ta hap drejtorin .sepse çanta e shpinës është plot me sende

kjo tani është e imja makina eshte gati per kete gje Te shohim a ka shenje le te shikoj a ka ndonje gje mendoj jo eshte ceshtje me vete sic e tregova Jo lajmin e pata te vertete nuk je djalosh qejfi o Yalova , ne kete gur eshte hullia e motres tende po si po ja bejne , ne anash ne rregull gjithsesi do ta hapim ,do te thyejme anen dhe do te puthim .I dashur im Allah Allah Jo Jo Jo Jo i dashur Allah Allah Allah Allah Allah Allah Mirë ok jo faleminderit Zot faleminderit zot tjetër makinist tjetër akoma Hajde Stop zyra do të krijojë emocion z Aten Zoti meshiro Demirtaş eshte si Koop Avek por shpina i ka brumosur duke thene vetem.Aha ketu eshte boshllek, ketu eshte bosh, ketu eshte boshlleku, shokut te tij, ja ku eshte bosh, sikur te shihja dicka ketu për sa kohë që ne e shtojmë atë në boshllëk . , nuk jam i sigurt se cfare te them .Çeki ne fytyren e kesaj bukurie . Lart Nga shume Bye bye ay be dhe ai Allah Allah pastaj Nurullah Zotëri më lër të shoh diçka në kokën tënde Oh oh oh a bëni ju djema Pikërisht hu Sıngır Mıngır com Jıngır Mıngır com Dashuria ime është përtej super tani Epo, më keni lënë shumë bukuroshe, zemër , por nuk dini çfarë të bëni. Tani do të shohim se çfarë do bejme me tej, te shohim a ka ndonje gje tjeter nuk mund te ngrihem, gishti me eshte prere, gjithmone ka qene per te qeshur ne nje vend te tille. Gjithsesi miq, o shume bukur, është kaq i madh dhe është përtej përulësisë madhështore, çfarë është , a do të ndodhë diçka e tillë apo diçka e tillë do të ndodhë tani, do të jetë befasuese këtu sepse nëse derdhet nga këtu, ka diçka, mblidhi të gjitha dhe ai gjeti Kjo është arsyeja pse ai erdhi në pjesën më të mirë të videos sonë dhe për mua pjesën më të mirë të ditës Tani ja si e hapëm këtë le ta vendosim këtë këtu Mirë bebe pa e kuqe shkarko tani Rrota Shıngır Mıngır Hajde, jemi pak tani, të shohim tani, ja ku është shenja ime. Ja shenja ime Hu hu , shihemi herën tjetër, mirupafshim miq, abonohuni

2022-06-19 22:04

Show Video

Other news