Define Kasası Açmaya 7 tonluk Tuzağın Altına Girdim!!!

Define Kasası Açmaya 7 tonluk Tuzağın Altına Girdim!!!

Show Video

oo Përshëndetje miq Le të fillojmë me një përbindësh të tillë, a e shihni paraprakisht, një gur qëndron bosh në ajër, dhe nga ana tjetër është një zverdhje e madhe magjistari, një gur më i vogël por i rrumbullakët në anën tjetër. ka ardhur nga floriri nga ka ardhur ?Tani do te hipi mbi ty mendo nese nuk biesh te pakten nuk te ra po tani koka jote do te regjistrohet edhe nese dikush eshte video incizuar, do të shihni unë jam duke qëndruar në ajër Çfarë dreqin, unë jam duke qëndruar në boshllëk pothuajse tani le të shkojmë në këtë mënyrë le të shohim se çfarë është këtu Më thuaj çfarë ka këtu e gjeta në pyll Ti e sheh këtë vend Nuk është askund Vetëm këtu dhe është interesante një pyetje më erdhi në mendje, pyes veten pse. Dhe thashë këtu, do t'ju tregoj këtë vend dhe do të kontrolloni mjekun tani se është shumë e dyshimtë, ka gjasa të ndodhë diçka këtu, e dini, ata duan këtu rreth e rrotull, ata mund të kenë përdorur shumë top dhe të kenë përdorur vendin me lëng si ky. Çfarë të themi? Le të fillojmë Tani unë them Le të ndezim makinën Le të marrim një burrë në krah vetëm sepse është i këndshëm kështu. Është e dyshimtë. Por kjo erdhi më vonë këtu, fëmija duhet të jetë pikërisht këtu, miku im . Ka një probabilitet shumë të madh që diçka të ndodhë, por a mundeni thjesht shih ketu me le te marr nje hapesire si kjo nuk dua te kaloj shume nen Kayı , faleminderit zotit nese cdo gje eshte pergatitur si kurth, cfare po ben tani, ai eshte inatosur ne te njejtin vend, te shohim, une nuk dua të strukem shumë, nuk dua të jem në fund, a mund ta shohësh këtë motër? Le të thonë se është në një vend që nuk do të ndodhë kurrë, është shumë e natyrshme nëse ka diçka atje eshte nje nerv Ka nje nerv Kjo do te thote se ky vend eshte bere si kurth po te shkoj nga fundi do te jem nen musliman ta marr , beje keq ka pak ketu psh a ka dicka si te lire drejtohu ketu Eshte shume e rrezikshme te shikojme ketu me ler te hyj mire Mehmet mendova nje moment le te shkojme ketu h al o Po Mirë edhe ne bëjmë çfarë po bëni ju çfarë po bëni . Babai im është i vogël. Çfarë ngjyre është ai Snapchat Pikërisht, shikova këmbësorët nëse është shurup plot ajo vajzë Nëse ju djema jeni këtu por është shumë e rrezikshme unë thuaj kete dhe se po te ve kemben keshtu keto dy kembet do te hyjne nen llaç, tashme jam ngjitur ne te , nuk eshte dicka per tu rene menjehere, por ku do te heq qafe. floriri, OK, po e mban tashme, ja ku faqet i mbajne tashme floket, ti gjuan sa hapesire ka, aty eshte guri dhe une kjo eshte pikerisht ajo qe me duhet te heq qafe, duhet te kaloj nen. a do t'ia vlejë një grua plotësisht

, mos e hap Jetëgjatësi, unë jam Huseyin, të shohim se çfarë do të ndodhë, do të vij apo jo do të provoj tani ose vendosa kështu do të kthehem. Do të kthehem sepse ka një sims të këndshëm, po pyes veten se çfarë është, do ta përdor për këtë thame mire p.sh ketu as andej nuk ka nje gje te tille na duhet tuva ketu na duhet nje ok ne rregull nje ketu do percaktojme sa mase djathtas e lart pastaj e vendosim. djathtas sa mase mielli ku ishte Tani kjo eshte shume shume e mprehte.Dikush e preu para Maltes dhe e preu Bravo kamp sa do te shkruante do te korrigjoj pak nga fundi eshte ne rregull Mehmet e nevojshme mire nga ju po djersiten do te nxjerr shoqerine jo Hajde miku im shko shko fluturo ne te drejt djali çanta eshte shume e rende nuk e di tani nuk kam nevoje e marr ndonjehere ndonjehere jo por erdha ne nje vend qe ai nuk e di keshtu e dashur je e bukur shume e bukur mbaje po ok eshte hallall akoma . Te pakten te bej edhe nje e dashur moj e dashur tani zonja zonja pasqyre po shkoj ta punoj pasqyren tani dhe ketu do punoj nga kjo ane ka nga ata qe e marrin lehte ketu do me beje me shume pershtypje kjo ane.Ne fakt une them a duhet te ve

nje ketu them te bejme nje ketu do ta bej atje do te bej edhe tre perpjekje Eshte prere me pare ose nje sopate u ngaterrua ketu ne Avsallar po banoj ne Avsallar hajde e ka marre per zot ka dy vjet ka dy vjet eshte shume e rendesishme tymi i vjeter nuk jane te gjate te dyja anet se eshte prere me një sëpatë . Tani mund ta përdor këtë anë sidoqoftë. Nuk ka pjerrësi. ku ishte koha matja ime këtu është kjo jo e dashur të gjithë në shtëpi Ai duhej të shikonte trupin e tij, në fund të fundit, ishte ashtu siç doja të thoshte këtë, sepse ishte e rëndë, por kur mora Virgjëreshën, le të bëjmë një konkurs për të mbajtur salsiçen Ishte shumë e bukur Ishte e fortë u shqetësova ai kur ishte mbremje cfare do te thuash qe po luan Taş A nuk luan ne fillim OK, tani nje do ta bej me shume do ta bej ne anen tjeter OK le ta bejme ne anen tjeter tani eshte e bute perseri me duhet nje gur ok me mire a beje atje keshtu Meqe ra fjala le te futemi tani vetem cfare duhet te hapim eshte ky fidget spinner i bukur qellimi im i ketyre zonave ky gur ata jane bere nje forme ne tone te medha kjo gje merr forme bëhet brenda një jave, thesaret, gjërat shkojnë. Ose më mirë, tani është koha që unë dhe unë të nxjerrim atë që ata fshehin . Le ta marrim , pastaj ta marrim, le të hedhim shenjën dhe mund të jetë e nevojshme Le të marrim një tregues është lënë në mm A e keni vënë në ajër T Unë jam mirë . _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ E verdhe E verdhe nuk e di kush eshte gjysma, por e ka bere shume te veshtire, le te dalim nga ajo, pastaj te dalim jo kjo Ja shoqja ime UV Wow A eshte per kete e gjithe gjeja nuk ja vlen per kete miku im Shiko atje, shiko bukurinë që kam marrë shumë A i sheh emrat , a shikon një vrimë në fund? Ka diçka atje, po e ngatërron, por është plot me dhe . Epo, nuk di asgjë për të fryrë diçka, por të verdhë. Në fund të fundit, te leme ngjyren menjane te hedhim nje sy makinerive me vone te shikojme a ka allahu dicka apo dicka.Tani te shohim se e kemi bere nuk ka nevoje ta veshim me ndonje shoku edhe ketu nuk u ngrit kurre ok po mbledh makineri e mbledh dhe shkojme Se sot e kemi nxjerr bukur do doja ta bleja ma la sikur eshte bosh e kam nje dege sikur eshte plot dheu dhe eshte e vulosur keshtu qe duhet te kete dicka te fshehur une cuditem per te te shohim nje cope toke ne ceshtjet.Do te shohim a

eshte po miq e hapa per toke Bolu hiqi ato Tezja ime e shtrenjta do ta çoj ne kamera keshtu ka qene e mbuluar me dicka te tille e keni pare eshte plot shkence per te printuar eshte plot me subscribe Po per momentin eshte bukur merr nje trashesi te bukur ka lloje psikike o subscribe this [ __ ] A është kjo kaq e bukur unë jam gjithashtu shumë e bukur Çfarë të shohim shihemi në aventurën e radhës mirupafshim abonohuni

2022-02-21 05:00

Show Video

Other news